Bordsdekoration

Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSDEKORATION / KANDELABER, 1900-talets början, nysilver, i form av palm, för 4 ljus, höjd ca 60 cm
PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

Slitage, delar saknas

703010

2019-11-24