Tillbaka till katalog

Tissot Seastar Visodate herrarmbandsur

Tissot Seastar Visodate herrarmbandsur
Tissot Seastar Visodate herrarmbandsur
Tissot Seastar Visodate herrarmbandsur
Tissot Seastar Visodate herrarmbandsur
Tissot Seastar Visodate herrarmbandsur
Tissot Seastar Visodate herrarmbandsur
Tissot Seastar Visodate herrarmbandsur
Tissot Seastar Visodate herrarmbandsur

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

TISSOT, armbandsur, Seastar Visodate, stål, 1960-tal, manuell, plexiglas, datum, boettnr. 41506, cal 782, läderarmband med stålspänne, diameter 33,5 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

703011

Datum:

2019-11-18