Ring Armband förgyllt silver granater

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RING, ARMBAND, förgyllt silver, 1940-tal, dekor av fasettslipade granater, ringstorlek 19,5 mm, armbandets längd 20 cm

703013

2019-11-20