Tillbaka till katalog
Seiko herrarmbandsur
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
SEIKO, armbandsur, stål, 1970-tal, manuell, plexiglas, datum, refnr. 6602-7040, serienr. 305404, fixoflexarmband, diameter 35 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
703029
Datum:
2019-11-18