Miniatyrbyrå

Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MINIATYRBYRÅ, 1800-talets slut, rokokostil, två lådor, bukig, fanerad i bl a mahigny, handtag och beslag i brons, skiva i marmor (cippolino), höjd ca 27 samt 29x19 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Några fanerbortfall, slitage

703041

2019-11-26