Statyett i form av David

Statyett i form av David
Statyett i form av David
Statyett i form av David
Statyett i form av David
Statyett i form av David
Statyett i form av David
Statyett i form av David
Statyett i form av David
Statyett i form av David
Statyett i form av David
Statyett i form av David
Statyett i form av David
Statyett i form av David
Statyett i form av David
Statyett i form av David
Statyett i form av David

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STATYETT i form av David efter Donatello, Italien, 1900-talets mitt, patinerad brons på sockel av marmor (verde antico), höjd ca 28 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Smärre slitage

703053

2019-11-26