Certina Revelation herrarmbandsur
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CERTINA, armbandsur, Revelation, stål, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 5801.185M, armband med stålspänne, diameter 42x36 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage
703058
2019-11-18