Certina Revelation herrarmbandsur

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

CERTINA, armbandsur, Revelation, stål, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 5801.185M, armband med stålspänne, diameter 42x36 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage

703058

2019-11-18