Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STATYETT, Italien, 1800-talets slut i form av byst föreställande Venus, alabaster, höjd ca 33 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Smärre nagg, slitage
703062
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här