Statyett

Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STATYETT, Italien, 1800-talets slut i form av byst föreställande Venus, alabaster, höjd ca 33 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Smärre nagg, slitage

703062

2019-11-26