Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JETTE JÖRGENSEN, skålar, "Vårgryning", blästrad dekor av fåglar över skog, signerade Jette Jörgensen och numrerade 33/99 representerade 21/99
Smärre slitage
703074
2019-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här