Appliquer

Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, 1800-talets slut, för 3 ljus, rokokostil, förgylld brons, höjd ca 44 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, borrade för el

703075

2019-11-24