Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
APPLIQUER, 1 par, 1800-talets slut, för 3 ljus, rokokostil, förgylld brons, höjd ca 44 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, borrade för el
703075
2019-11-24