Pierce herrarmbandsur
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIERCE, armbandsur, krom / stålbaksida, 1950-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boettnr. 61800, läderarmband med stålspänne, diameter 33,5 mm
Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage, lös sekundvisare medföljer
703090
2019-12-15