Pierce herrarmbandsur

Pierce herrarmbandsur
Pierce herrarmbandsur
Pierce herrarmbandsur
Pierce herrarmbandsur
Pierce herrarmbandsur
Pierce herrarmbandsur
Pierce herrarmbandsur
Pierce herrarmbandsur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERCE, armbandsur, krom / stålbaksida, 1950-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boettnr. 61800, läderarmband med stålspänne, diameter 33,5 mm

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage, lös sekundvisare medföljer

703090

2019-12-15