Pembroke table England Regency

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PEMBROKE TABLE, fanerat med mahogny, England, Regency (1811-1820), höjd ca 68, 79x45cm, skivorna á 26 cm

Fanerskador, sprickor

703094

2019-11-20