Tillbaka till katalog

Vulcain Kilimandjaro herrarmbandsur

Vulcain Kilimandjaro herrarmbandsur
Vulcain Kilimandjaro herrarmbandsur
Vulcain Kilimandjaro herrarmbandsur
Vulcain Kilimandjaro herrarmbandsur
Vulcain Kilimandjaro herrarmbandsur
Vulcain Kilimandjaro herrarmbandsur
Vulcain Kilimandjaro herrarmbandsur
Vulcain Kilimandjaro herrarmbandsur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

VULCAIN, armbandsur, Kilimandjaro, stål, 1970-tal, automatisk, mineralglas, dag, datum, boettnr. S7723A, cal S77/28, läderarmband med stålspänne, diameter 40 mm

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

703096

Datum:

2019-12-15