Kamé

Kamé
Kamé
Kamé
Kamé
Kamé
Kamé
Kamé
Kamé

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

KAMÈ, brosch, 1800-tal, motiv med Hebe som matar Zeus i örnskepnad, förgylld brons, största mått ca 5 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Bruks och åldersrelaterat slitage

703099

2019-11-26