Klubbat för:
3 200 SEK
1 500 SEK
APPLIQUER, 1 par, 1800-talets slut, för 2 ljus, rokokostil, förgylld brons, höjd ca 44 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, borrad för el
703118
2019-11-24