Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): Kajmotiv från Venedig, signerad och daterad W v Gegerfelt 82, olja på duk, ca 24x39 cm
703141
2019-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här