Wilhelm von Gegerfelt oljemålning

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): Kajmotiv från Venedig, signerad och daterad W v Gegerfelt 82, olja på duk, ca 24x39 cm

703141

2019-11-19