Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JADINAIRE, 1800-talets andra hälft, mässing, barockstil, på tassar, höjd ca 15, längd 30 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage

703142

2019-11-24