Bakbord furu

Bakbord furu
Bakbord furu
Bakbord furu
Bakbord furu
Bakbord furu
Bakbord furu
Bakbord furu
Bakbord furu
Bakbord furu
Bakbord furu

Klubbat för:

7 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BAKBORD, 1800/1900-tal, obehandlad furu, med hyllplan, höjd 75, 209,5x95 cm

Zustandsbeschreibung

Åldersrelaterat slitage och ytskador

703180

2019-11-18