Klubbat för:
7 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BAKBORD, 1800/1900-tal, obehandlad furu, med hyllplan, höjd 75, 209,5x95 cm
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage och ytskador
703180
2019-11-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner