Vaser Japan Meiji Imari

Vaser Japan Meiji Imari
Vaser Japan Meiji Imari
Vaser Japan Meiji Imari
Vaser Japan Meiji Imari
Vaser Japan Meiji Imari
Vaser Japan Meiji Imari
Vaser Japan Meiji Imari
Vaser Japan Meiji Imari

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 1 par, porslin, Japan, Meiji (1868-1912), Imari, höjd ca 22 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nagg

703186

2019-11-24