Vaser

Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

VASER, 3 st., Rörstand, porslin, dekor i blått, höjd ca 42 cm
PROVENIENS: Stopalo

En borrad för el, krackelerad

703190

2019-11-24