Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets andra hälft): Komposition med ansikte, osignerad, tusch och krita på papper, 24 x 19 cm, monterad i ram från Karl Bonerud 1973

703213

2019-11-19