Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
ERIK HÖGLUND, spegel, kolorerat trä, 1960-tal, för Eriksmåla glas, etikettmärkt, spegel ca 105x52 cm,
Bruksslitage
703218
2019-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här