Erik Höglund spegel

Erik Höglund spegel
Erik Höglund spegel
Erik Höglund spegel
Erik Höglund spegel
Erik Höglund spegel
Erik Höglund spegel
Erik Höglund spegel
Erik Höglund spegel

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

ERIK HÖGLUND, spegel, kolorerat trä, 1960-tal, för Eriksmåla glas, etikettmärkt, spegel ca 105x52 cm,

Bruksslitage

703218

2019-11-18