Paraplyställ

Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PARAPLYSTÄLL, samtida, England, läder, dekor med crestmärke höjd ca 38 cm

Skador: Bruksslitage, smutsig, något nött läder

703219

2019-11-18