Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, champagnekylare, försilvrad metall, Stämplad WMFM, höjd ca 20, diamater ca 22 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
703220
2019-11-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner