Württembergische Metallwarenfabrik f

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, champagnekylare, försilvrad metall, Stämplad WMFM, höjd ca 20, diamater ca 22 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

703220

2019-11-18