Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
COSTUME JEWELLERY, collier, vimetall, pärlimitationer, längd 42 cm, etui märkt Christian Dior 1960-tal medföljer
PROVENIENS: Stopalo
En pärla saknas, dioretui med skador och bläckmärken
703226
2019-11-24