Collier pärlimitationer

Collier pärlimitationer
Collier pärlimitationer
Collier pärlimitationer
Collier pärlimitationer
Collier pärlimitationer
Collier pärlimitationer
Collier pärlimitationer
Collier pärlimitationer

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

COSTUME JEWELLERY, collier, vimetall, pärlimitationer, längd 42 cm, etui märkt Christian Dior 1960-tal medföljer
PROVENIENS: Stopalo

En pärla saknas, dioretui med skador och bläckmärken

703226

2019-11-24