Fotboll Hammarby
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOTBOLL, 1970-TAL HAMMARBY IF, med autografer bla Ronnie Hellström, Kenneth "Kenta" Ohlsson, Lars-Åke Persson, Hans Möller (lagledare), Björn Löf, Matchboll Craftsman
PROVENIENS:
Arvid Pettersson, vaktmästare på Hovet, Råsunda, Söderstadion, Stadion, Kungliga Tennishallen
Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction
Bruksslitage
703258
2019-12-15