Bertil Fridhagen skrivbord

Bertil Fridhagen skrivbord
Bertil Fridhagen skrivbord
Bertil Fridhagen skrivbord
Bertil Fridhagen skrivbord
Bertil Fridhagen skrivbord
Bertil Fridhagen skrivbord
Bertil Fridhagen skrivbord
Bertil Fridhagen skrivbord
Bertil Fridhagen skrivbord
Bertil Fridhagen skrivbord
Bertil Fridhagen skrivbord
Bertil Fridhagen skrivbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, skrivbord, 1960-tal, Bodafors, fanérad i teak och valnöt, toppskiva medkantsarg, två lådor på varje sida, höjd 75, 150x82 cm

Bruksslitage, fuktringar på toppskivan, repor, mindre stöttmärken kring stomme

703270

2019-11-18