Okänd Konstnär Hirsch spårvagn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, motiv av spårvagn i stadsmiljö, signerad Hirsch, olja på pannå, mått ca 27x22 cm

703274

2019-11-18