Okänd konstnär Hirsch geometrisk komposition

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, abstrakt geometrisk komposition, signerad Hirsch, olja på pannå, mått ca 24x19 cm

703276

2019-11-18