John Erik Franzén Motorcykel färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): Motorcykel, monogramsignerad och daterade JEF 1998, numrerad 266/320, färglitografi, bildmått ca 19x22 cm

Ej examinerad ur ram

703279

2019-11-18