Toilettebord 1800-tal

Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTEBORD, 1800-tal, fanérat i rot, konturerad stenskiva, spegeln uppburen av svanar, på hjultrissor, höjd inkl spegel ca 134, 82x44 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skiva med lagningar, smärre ytskador

703282

2019-11-24