Toilettebord 1800-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOILETTEBORD, 1800-tal, fanérat i rot, konturerad stenskiva, spegeln uppburen av svanar, på hjultrissor, höjd inkl spegel ca 134, 82x44 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skiva med lagningar, smärre ytskador
703282
2019-11-24