Karmstol empire

Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

KARMSTOL, 1800-talets första hälft, empire, fanérad i mahogny, inläggningar i mässing, stoppad sits, sitthöjd ca 46 cm
PROVENIENS: Stopalo

703283

2019-11-24