Golvur England

Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England

Klubbat för:

6 000 SEK

3 000 SEK

GOLVUR, England, 1700-talets slut, Louis XVI, vitlackerad urtavla med månfas samt märkt Gottfried Daniel Schmidt Revall, fodralet fanérat i mahogny, höjd ca 266 cm, nyckel, pendel och lod finns
PROVENIENS: Stopalo

Renoverat, smärre ytskador

703288

2019-11-24