Toilettebord Karl Johan
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOILETTEBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, nyckelbricka i pärlemor, dekor av skulpterade lejontassar, total höjd ca 140, 94x49 cm
PROVENIENS: Stopalo
Nyckel saknas, fanérskador, skadad dragknopp
703293
2019-11-24