Toilettebord Karl Johan

Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTEBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, nyckelbricka i pärlemor, dekor av skulpterade lejontassar, total höjd ca 140, 94x49 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nyckel saknas, fanérskador, skadad dragknopp

703293

2019-11-24