Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KONSOLBORD, Louis XV stil, 1800-tal, rikt skuren dekor, förgyllt, konturerad skiva, för väggmontering, höjd ca 81, 116x40 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, smärre skador

703296

2019-11-24