Takampel empirestil
Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
TAKAMPEL, 1800-talets slut, empirestil, stomme i mässing, för 6 ljus samt sparljus, behängd med olikslipade prismor, blå skål, höjd ca 60, diameter 50 cm
PROVENIENS: Stopalo
Renoverad och kompletterad
703299
2019-11-24