Bordsspegel Karl Johan

Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSSPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i mahogny, höjd ca 66, bredd 66 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador

703302

2019-11-24