Väggpendyl senempire

Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, urtavla m arabiska siffror, bronserad, skuren dekor, krönet i form ymnighetshorn, ca 77x72 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

703307

2019-11-24