Gunnel Frieberg brons

Gunnel Frieberg brons
Gunnel Frieberg brons
Gunnel Frieberg brons
Gunnel Frieberg brons
Gunnel Frieberg brons
Gunnel Frieberg brons
Gunnel Frieberg brons
Gunnel Frieberg brons
Gunnel Frieberg brons
Gunnel Frieberg brons

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNEL FRIEBERG (1919-2010): "Min son Stefan", signerad Gunnel Frieberg, patinerad brons, längd ca 28 cm
PROVENIENS: Stopalo

703308

2019-11-24