Skåp
2019-11-24
703311
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKÅP, 1800-talets början, sengustavianskt, fanérat i mahogny, svärtade detaljer, beslag i mässing, höjd ca 239,123x55 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo
Fanérlagningar, avslag