Skåp
Klubbat för:
4 600 SEK
5 000 SEK
SKÅP, 1800-talets början, sengustavianskt, fanérat i mahogny, svärtade detaljer, beslag i mässing, höjd ca 239,123x55 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo
Fanérlagningar, avslag
703311
2019-11-24