Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

4 600 SEK

5 000 SEK

SKÅP, 1800-talets början, sengustavianskt, fanérat i mahogny, svärtade detaljer, beslag i mässing, höjd ca 239,123x55 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

Fanérlagningar, avslag

703311

2019-11-24