Victor Heinrich Seifert brons

Victor Heinrich Seifert brons
Victor Heinrich Seifert brons
Victor Heinrich Seifert brons
Victor Heinrich Seifert brons
Victor Heinrich Seifert brons
Victor Heinrich Seifert brons
Victor Heinrich Seifert brons
Victor Heinrich Seifert brons
Victor Heinrich Seifert brons
Victor Heinrich Seifert brons
Victor Heinrich Seifert brons
Victor Heinrich Seifert brons

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VICTOR HEINRICH SEIFERT (1870-1953): Satyr med gäss, signerad Prof V Seifert, patinerad brons, total höjd ca 25, längd 37 cm
PROVENIENS: Stopalo

Äldre lagning mellan faun och buske

703313

2019-11-24