Georg Engeström målning

Georg Engeström målning
Georg Engeström målning
Georg Engeström målning
Georg Engeström målning
Georg Engeström målning
Georg Engeström målning

Klubbat för:

240 EUR

300 EUR

GEORG ENGESTRÖM (1921-2008) "Skogsvägsserien Nr 2", signerad, olja på pannå, 38x47 cm

703338

2019-11-18