Mortel
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MORTEL, 1600/1700-tal, kalksten, stöt i järn, höjd ca 11 samt diameter 170 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage
703342
Päivämäärä:
2019-11-26