Sängbord 1 par
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets mitt, björkfanér, skiva i råglas, höjd 57, 43x34 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
703352
Päivämäärä:
2019-11-18